Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

Aktualności

Galeria
wideo

Galeria

wideo

Video placehodler

Już po raz szósty Fundacja Ave we współpracy z m.st. Warszawa, Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Białołęckim Ośrodkiem Kultury organizuje Międzynarodowy Festiwal Garażowych Zespołów Rockowych „Dobra Strona Rocka”. Młodzi wykonawcy z Polski i państw sąsiadujących (m. in. z Białorusi, Ukrainy, Niemiec, Czech) spotykają się w Warszawie, żeby przedstawić swój artystyczny dorobek szerszej publiczności. Celem festiwalu jest przełamywanie stereotypów.

Organizátoři zvou všechny týmy k účasti na festivalu. Nezáleží na množství zkušeností, nejdůležitější je hudba a pozitivní poselství. Odborná porota (Tomasz Lubert - kytarista, Thomas Budzynski s kapely Armia, Marek Wiernik publicista, Gregory Bocianski – s kapely Katoliki Front) ráda ocení všechny přihlášené kapely.

Vítězové obdrží ceny v hodnotě 500 – 3000 PLN a budou mít možnost zahrát si v profesionálním nahrávacím studiu.

Soutěž se bude konat ve dnech 7. a 8. října v Centru kultury v Bialolece, ulice Van Gogh 1 ve Varšavě. Formulář přihlášky lze nalézt na adrese: www.rockfestival.waw.pl V případě zájmu o další informace kontaktujte Sdružení Ave na tel. 608 178 447 nebo 600 495 790, ev. prostřednictvím mailu rockfestival@wp.pl

Přihlášky lze podávat do 25. září 2011.