Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

Novinky

Galerie
Videa

Galerie

Videa

Video placehodler

Soutěž „make me!“ je součástí Lodž Design Festivalu – Mezinárodního festivalu designu v Lodži. Hlavní cena je 20 000 zlotých, výjezdy , stáže a prezentace na lodžském festivalu designu!

V průběhu 5ti let se soutěž stala jednou z nejdůležitějších soutěží pro mladé designéry nejen v Polsku, ale i v zahraničí. Počet přihlášek roste každým rokem a přibývají i ty z nejvzdálenějších koutů světa.

Hlavní cena o hodnotě 20 000 zlotých a ocenění v podobě studijných výjezdů a stáží vytvářejí možnost rozvoje a dalšího zdokonalování dovedností.

Soutěž je určená mladým tvůrcům od 20ti do 30ti let. Přijímané jsou projekty z různých oblastí designu, včetně módy. Každá přihláška je posuzována mezinárodní porotou, v níž zasednou odborníci v oblasti návrhářství, například ředitelé festivalů, kurátoři, kritici, návrháři a redaktoři odborných časopisů. Oceněné projekty budou později součástí výstavy, která bude prezentována v rámci Lodž Design Festivalu.

Přihlášky můžete posílat jedině elektronickou cestou na adresu: makeme@lodzdesign.com. Pravidla soutěže a formulář přihlášky můžete nalézt na internetové straně: www.lodzdesign.com.

Projekty je možné přihlásit do 30. června.

Vítězové předchozích edicí soutěže „make me!“:

Kamila Niedźwiedzka, Nikodem Szpunar, projekt: Lampa Komar

http://lodzdesign.com/2010/wystawy/wystawa-make-me/szpunar-niedzwiedzka/

Thibaut Godard, projekt: Porcelana

http://www.lodzdesign.com/2011/wystawy/wystawa-make-me-2011/projektanci/thibaut-godard/