Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

Novinky

Galerie
Videa

Galerie

Videa

Video placehodler

Česká alternativní hudební skupina už popáté přijede na turné do Polska. Letos zahrají osm koncertů a seznámí polské publikum se svým novým albem „A Forest Affair“.

Please The Trees je svébytná táborská formace, která si svou individuální cestou a nasazením pomalu ale jistě dobývá pevnou pozici nejen na české, ale i na polské hudební scéně. Skupina během koncertů, které nabývají až extatických dimenzí, představí hlavně skladby z třetí řadové desky s názvem Forest Affair. Album Forest Affair vzniklo v říjnu 2011 během dalšího amerického turné kapely u kalifornského San Francisca s producentem Jonathanem Burnsidem. Nyní míří za polským publikem.

Please The Trees mají za sebou úspěšná vystoupení na festivalech Eurosonic (Groningen, Holandsko), Colours of Ostrava či Music In The Park a desítkách dalších. Koncertovali například i v rámci Febio festu, Famu festu, velice důstojně si „odkroutili“ turné jako předskokani Tata Bojs. Klíčové bylo také vystoupení před hvězdami americké alternativní scény, skupinou Woven Hand, pokračovateli alt-country hrdinů 16 Horsepower na jejich prvním pražském vystoupení v Paláci Akropolis. Letos v Polsku hostem jejích koncertů bude Ali Warren, songwriter z Velké Británie.

Plán turné:

25.01 – pátek – Ostrzeszów – Kawiarnia Baszta (ul. Zamkowa 6)
26.01 – sobota – Złotów – Cafe Magazyn (ul. Wojska Polskiego 16A)
27.01 – neděle – Gdynia – Desdemona (Abrahama 37)
28.01 – pondělí – Poznań – Meskalina (Stary Rynek 6
29.01 – úterý – Wrocław – Szajba (ul. Św. Antoniego 2-4)
30.01 – středa – Kraków – Żaczek (al. 3 Maja 5) + Duch
31.01 – čtvrtek – Warszawa – Kosmos Kosmos (ul. Koszykowa 55)
01.02 – pátek – Gomunice – Bogart (ul. Fabryczna 13).

Please The Trees & Elpida - Píseň: