Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

Novinky

Galerie
Videa

Galerie

Videa

Video placehodler

Hlasujte pro nejinspirativnější projekt polsko-české kulturní spolupráce a vyhrajte pozvání na konferenci! Rozhodovat můžete o 19 vybraných projektech. Navíc se můžete dozvědět, jaká je reálná spolupráce v polsko-českém pohraničí.

Do soutěže byly nominovány projekty, jejichž realizace byla ukončena nejpozději v roce 2011, a to pracovníky českých a polských úřadů, kteří vybrali nejlepší projekty v daném regionu. Jedním z měřítek byla účast projektu na realizaci cílů Programu a rozvoje přeshraniční spolupráce, dále dosah projektu v příhraničních oblastech nebo jeho výjimečnost.

Každý účastník hlasování může vybrat 3 projekty, a na první místo dát ten, který považuje za nejinspirativnější. Účastník hlasování má rovněž možnost k vybraným projektům připojit vlastní komentář. Tři autoři nejoriginálnějších a nejzajímavějších komentářů získají zajímavé ceny a dále budou pozváni na Závěrečné hodnocení Programu, přičemž pobyt, diety a noclehy jim budou hrazeny. Hlasování bude ukončeno 30. 4. 2012.

Popis projektu: http://www.cz-pl.eu/pl/konkurs-na-najbardziej-inspiruj-cy-projekt

Hlasování zde: http://www.cz-pl.eu/pl/najbardziej-inspiruj-cy-projekt.html