Stáž ve Varšavě

České centrum ve Varšavě hledá stážistu/ku se zájmem o propagaci české kultury na dobu minimálně 3 měsíců, pracovní úvazek: 30 – 40 hodin týdně.

Termíny stáže:

  • nástup možný kdykoliv v průběhu roku
  • momentálně hledáme stážistu / stážistku urgentně

INFORMACE K PODOBĚ STÁŽE

Náplň stáže:

  • aktivní podíl na organizaci akcí Českého centra
  • možnost samostatného vedení drobných projektů
  • práce s PR centra, propagace kulturních akcí

Požadavky stáže:

  • dobrá znalost polského jazyka
  • zájem o oblast kultury a mezinárodních vztahů
  • flexibilita
  • spolehlivost
  • práce na sociálních sítích

Stážistům nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • náhled do oblasti evropské kulturní spolupráce
  • hlubší poznání polské kultury a života
  • zdokonalení organizačních a jazykových schopností
  • získání pracovní zkušenosti v v kulturním managementu
  • získání nových kontaktů

V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a vyplněný dotazník k žádosti o umožnění stáže na ČCZ (dostupný na stránkách Českých center, v sekci Kariéra – Stáže) na e-maily ccwarszawa@czech.cz a stazeccz@czech.cz. Jedná se o neplacenou stáž, doporučujeme hlavně studentům s nárokem na grant (např. Erasmus +).

Více informací naleznete na: http://www.czechcentres.cz/o-nas/kariera/staze2 .

S jakýmikoli dalšími dotazy, či ohledně upřesnění této nabídky, se můžete obrátit přímo na České centrum Varšava: ccwarszawa@czech.cz.