Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

Novinky

Galerie
Videa

Galerie

Videa

Video placehodler

Soutěž Ministra zahraničních věci Polské republiky již otevřená: „Polsko-české fórum: podpora vývoje polsko-českých vztahu 2013”. Lhůta pro doručení přihlášek končí 14. února 2013 v 15:00 hod.

Základním posláním Česko-polského fóra je podpora rozvoje stávajících a vzniku nových společných iniciativ nevládních subjektů obou zemí. Fórum navazuje na spolupráci nezávislých skupin v období nesvobody před rokem 1989, jejímž vyvrcholením byla činnost Polsko-Česko-Slovenské Solidarity. V rámci fóra se podporují projekty nevládních organizací, obcí, krajů, škol, výzkumných institucí a dalších subjektů. Ministerstva zahraničí obou zemí se tak snaží stimulovat další rozvoj a prohlubování česko-polských vztahů. Projekty schvalují jednou ročně programové rady Česko-polského a Polsko-českého fóra při zasedání v Praze a ve Varšavě.

Cílem Polsko-českého fóra v roce 2013 je podpora projektů z oblastí: politika, ekonomika, samospráva, media, kultura, věda a technika, mládež.

Lhůta pro doručení přihlášek končí 14. února 2013 v 15:00 hod.

Více:

http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/konkursyministra/konkurs__forum_polsko_czeskie__wspieranie_rozwoju_stosunkow_polsko_czeskich_2013_