Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

Novinky

Galerie
Videa

Galerie

Videa

Video placehodler

Na největším polském veletrhu audiovizuálního vybavení a domácího kina Audio-Show se představí vydavatelství Indies Scope, které reprezentuje hudebníky jako: Nohavica/Kočko/Puclacher – Těšínské niebo, Bittová Iva, Tara Fuki, Kieślowski, Traband, BraAgas, Čankišou, Lesní zvěř, Eggnoise, Luno, -123min nebo Květy.

Audio Show je událostí pro všechny, kteří hledají nejlepší zvuk pro svou hudbu, ale také četné semináře s audiovizuální tematikou a koncerty. Letos na varšavský veletrh dorazí české hudební vydavatelství Indies Scope a zástupci hudební agentury Indies Production.

Stánek českých vystavovatelů na Audio Show veletrhu najdete v hotelu Sobieski, Plac Artura Zawiszy  1.

Indies Scope

Jedno z nejlepších českých nezávislých hudebních vydavatelství, které za posledních 25 lat své existence vydalo přes 280 titulů na CD, DVD a vinylových deskách. V nabídce vydavatelství najdete ethno, folk, jazz, rock, avantgardu, alternativní hudbu, world music, folklor atd. Vydavatelství spolupracuje s mladými, začínajícími tvůrci, ale i se známými hudebníky (např. Iva Bittová) nebo s hudebníky z Polska (Tara Fuki, Beata Bocek), snaží se o navazování nových vztahů.

Indies Production

Indies Production se věnuje vydávání hudby již od roku 1989 a má na kontě řadu úspěšných alb. Kromě vydávání se v současné době věnuje i zajišťovaní koncertní a produkční činnosti. Organizace také rozšiřuje služby labelu na komplexní přístup při zajišťování produkce umělců.

Více na: http://www.audioshow.com.pl/

Členy Indies Production uslyšíte v prvním programu Polského Radia 13.11 v 01:00 hod. v rozhovoru s Maciejem Szajkowskim. Srdečně Vás zveme k poslechu!