Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

Novinky

Galerie
Videa

Galerie

Videa

Video placehodler

Už za pár dní se na polských plátnech objeví "Muzzikanti" (rež. Dušan Rapoš, 2017), nová česká hudební komedie, jejíž děj se odehrává na území Těšínského Slezska. O distribuci filmu se postaral Żółty Szalik, který je zodpovědný i za propagaci filmu "Já, Olga Hepnarová."

 

O FILMU

Robin a jeho přátelé sní o velké hudební kariéře. Bohužel se nezdá, žeby se jim tento sen mohl splnit. Všechno se začíná měnit ve chvíli, kdy se je vyhaslá popová hvězda rozhodne využít ke svému velkému návratu na hudební scénu. Mladí muzykanti se mu ale jen tak nehodlají poddat. Musí se rozhodnout, jestli chtějí zůstat věrní sami sobě, nebo jestli v boji o svou budoucnost půjdou zkratkou. Jejich vzorem se stane rocková legenda Izzi. Zkouška sil se odehrává v hezkém prostředí beskydské přírody a ve společnosti krásných dívek. A nad tím vším vládne všemohoucí Stefan (ať už je to kdokoliv).

Délka filmu: 105 min.
Režie: Dušan Rapoš
Scénář: Petr Šiška
Kamera: David Ployhar
Hudba: Lešek Wronka
Hrají mj.: Patrik Děrgel, Michalina Olszańska, Pavel Kříž, Martin Dejdar, Maroš Kramár, Sara Sandeva, Petr Šiška, Halina Mlynkova, Norbert Lichý, Lešek Wronka, Jaromír Nohavica
Producenti: Petarda Production, Three Brothers Production, Jan Moder
Distribuce v Polsku: Żółty Szalik

Více informací na: http://www.zoltyszalik.com/